“Chcę żeby moja muzyka pociągała za najtkliwsze struny serca, docierała do zapomnianych zakamarków duszy, budziła w ludziach wrażliwość.”

Anna Przybył

biogram artystyczny

Anna Przybył – piosenkarka, autorka muzyki i tekstów, ur. 02.10.1991 w Słubicach. Warsztat aktorski doskonaliła w Akademii Sztuk Scenicznych. W Prywatnym Studium Sztuki Wokalnej „Vocalart” prof. Jadwigi Gałęskiej- Tritt uczyła się śpiewu solowego, kameralistyki wokalnej oraz aktorstwa. Pod okiem Ewy Nawrot w „Art of voice studio” w Poznaniu rozwijała technikę śpiewu. Gra na gitarze, pianinie i ukulele. Studiowała Dziennikarstwo i komunikację społeczną w Poznaniu. Obecnie mieszka w Warszawie.

“Odkąd pamiętam w centrum mojego zainteresowania znajdują się słowo i muzyka. Uwielbiam i zawsze kochałam poezję. Zręczny autor potrafi w kilku małych słowach zawrzeć wielkie sensy, wzruszyć i rozbawić. Poezja przeprowadziła mnie przez najtrudniejsze momenty w życiu i często dawała odpowiedź na nurtujące pytania. Od Haliny Poświatowskiej uczyłam się miłości, ona potrafiła tak pięknie kochać słowami! Myślę, że chłonęłam jej uczuciowość, a na pewno czułam, że jest mi bliska. Ksiądz Twardowski z kolei z niezwykłą lekkością traktował o sprawach ważnych. Między wierszami wskazywał proste metody wyjścia z trudnych sytuacji. Cieszę się, że mogłam zaprezentować płytę z twórczością poetów, którzy mnie ukształtowali!”

 

 

DSCN7996